-10%

Іграшка робот-трансформер Будівельна техніка Будтехніка Engineering Warrior 24 см 788-93Y
400 ₴
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 788-93Y1
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА!
Потужний робот-трансформер із серії Engineering Warrior. Всього за кілька рухів бойовий робот перетворюється на реалістичну будівельну машину (в асортименті: кран, фура, екскаватор, пожежна машина, мотоцикл).
Великий плюс: Іграшка виконана з міцного пластику з надійними шарнірами. Чудово розвиває логіку, просторове мислення та дрібну моторику рук. Зберіть усю колекцію будівельних автоботів!
Характеристики:
- Матеріал: Ударостійкий ABS-пластик
- Висота упаковки: 24 см
- Серія: Engineering Warrior (Будівельна техніка)
- Варіанти трансформації: Робот — Спецтехніка (в асортименті)
- Упаковка: Карткова коробка з блістером
Сподобався товар? Збережіть нас! Мы — «Мамина Вишивка».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 171 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


