-10%

МЕТАЛЕВИЙ КОРПУС!
Реалістична копія пістолета Макарова (ПМ). Важкий, надійний, виконаний з металу. Стріляє пластиковими кульками 6 мм. Ідеально підходить для тренування влучності.
Характеристики:
- Матеріал: Метал + ударостійкий пластик
- Тип: Пневматика (пружинно-поршневий)
- Кульки: Пластик 6 мм
- Упаковка: Картонна коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

