-10%

Іграшкова снайперська гвинтівка на кульках з лазерним прицілом AWM (L96) 59 см 966-2
600 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 966-2
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
З ЛАЗЕРНИМ ПРИЦІЛОМ!
Реалістична снайперська гвинтівка для юних стрільців. Стріляє стандартними кульками 6 мм. Оснащена лазером для максимально точного влучання в ціль.
Характеристики:
- Тип: Пневматика (пружинний механізм)
- Особливості: Лазерний приціл (батарейки в комплекті)
- Кульки: Пластик 6 мм
- Довжина: 59 см
- Упаковка: Пакет
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

