МЕТАЛЕВИЙ КОРПУС!
Реалістична модель пістолета Glock. Стріляє пластиковими кульками 6 мм. Важкий корпус із металу додає ваги та надійності у грі.
Характеристики:
- Матеріал: Метал + ABS-пластик
- Тип: Пневматика (пружинний механізм)
- Кульки: Пластик 6 мм
- Розмір: 15х11 см
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 187 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



