СТРІЛЯЄ КУЛЬКАМИ!
Дитячий пневматичний автомат MP40T — це чудовий спосіб відірвати дитину від гаджетів та влаштувати активні ігри на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Автомат оснащений робочим лазерним прицілом, який допомагає дитині точніше влучати в ціль. Модель виконана з високою деталізацією, імітуючи легендарний пістолет-кулемет, що додає реалізму в ігровий процес.
Комплектація:
- Автомат MP40T (міцний ABS-пластик)
- Знімний магазин
- Лазерний приціл (батарейки в комплекті)
- Стартовий набір пластикових кульок (6 мм)
- Подарункова упаковка (коробка 43,6 x 18,5 x 5,8 см)
Сподобався набір? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 436 мм |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Висота упаковки | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


