
Іграшковий пістолет Кольт 1911 в стилі КС ГО металевий з кульками пневматичний коробка 22 см A2-1
750 ₴
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: A2-1
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий пістолет на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Корпус пістолета виконаний з міцного металу зі зносостійкими елементами, що надає іграшці приємної реальної ваги та високої довговічності. Модель створена у впізнаваному дизайні легендарного пістолета Colt 1911 / Hi-Capa з популярної гри CS:GO (КС ГО) та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Пістолет оснащений зручною ергономічною рукояттю з текстурованим покриттям проти ковзання та знімним магазином із чіткою кнопкою скидання. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий металевий пістолет
- Магазин для снарядів
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — Мамина Вишивка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
- Ціна: 675 ₴


