
Іграшкова снайперська гвинтівка Скаут в стилі КС ГО з кульками пневматична лазер глушник сошки 80 см 915B
900 ₴
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 915B
БЕЗПЕЧНА ТА РЕАЛІСТИЧНА!
Дитяча іграшкова снайперська гвинтівка на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в ефектному реалістичному дизайні снайперської гвинтівки Scout з популярної гри CS:GO (КС ГО). Модель має солідний розмір — 80 см, та стріляє стандартними круглими кульками. Набір укомплектований повноцінним тактичним обвісом: оптичним прицілом із вбудованим лазерним цілевказівником (лазерною указкою), знімним довгим глушником та складаними сошками-підставкою для стабільної стрільби з положення лежачи. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшкова снайперська гвинтівка (80 см)
- Знімний глушник
- Складані сошки (підставка)
- Приціл з лазерною указкою
- Батарейки типу LR44 (2 шт.)
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка»
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
- Ціна: 810 ₴

