
Іграшковий кулемет M249 в стилі КС ГО на кульках акумуляторний автоматичний лазер глушник сошки 2033-1A
1 200 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2033-1A
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий кулемет на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в супер-реалістичному дизайні легендарного кулемета M249 з популярної гри CS:GO (КС ГО) та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Модель працює від акумулятора та має два режими стрільби — одиночний та автоматичний (чергами), які легко між собою перемикаються. Набір укомплектований крутим тактичним обвісом: лазерним прицілом, знімним глушником та складаними сошками-підставкою для стрільби лежачи. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий кулемет M249
- Знімний глушник
- Складані сошки (підставка)
- Лазерний приціл
- Місткий магазин для снарядів
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для зарядки
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
- Ціна: 1 080 ₴



