
Іграшкова помпова рушниця дробовик в стилі КС ГО Airsoft Gun з кульками пневматична лазер коробка 83 см 1338B
1 200 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1338B
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитяча іграшкова помпова рушниця на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в ефектному тактичному дизайні помпового дробовика з популярної гри CS:GO (КС ГО) та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Перезарядка відбувається за рахунок рухомого цівка, як у справжньої рушниці. Модель укомплектована лазерним прицілом, який працює від батарейок, що робить стрільбу по мішенях максимально точною та захоплюючою. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація
Іграшкова помпова рушниця
- Лазерний приціл
- Магазин для снарядів
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 830 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 1 080 ₴


