-10%

Іграшковий автомат M4 в стилі КС ГО страйкбольний Airsoft Gun з кульками пневматичний лазер ліхтарик 1239-1B
1 400 ₴
1 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1239-1B
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий автомат на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в дизайні легендарної штурмової гвинтівки M4 з популярної гри CS:GO (КС ГО) та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Модель оснащена навісними тактичними аксесуарами — лазерним прицілом та яскравим ліхтариком, які працюють від батарейок. Це робить стрільбу по мішенях максимально точною та захоплюючою. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий автомат M4
- Додаткова тактична рукоятка
- Ліхтарик
- Лазерний приціл
- Магазин для снарядів
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴


