-10%

Цей чарівний Кенгуру зі кнопочками, що світяться, і веселими звуками пропонує малюкам чудово провести час за грою. Разом з цією іграшкою дитина співатиме та танцюватиме під веселі пісеньки, навчиться рахувати та фотографувати, а також багато стрибати в такт музиці! Погладьте голову кенгуру – вона вміє розмовляти! Розвивайте свої таланти та веселіться разом з новим другом! 25 веселих звуків та мелодій 7 цікавих завдань Пісенька-лічалочка кнопки, Що Світяться! Чутливий до дотику чубчик Пощипай за чубок, щоб іграшка заговорила!
У Коробці 15,8 х21х7,7 см
Без коробки 9,7х14,9х5,9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 97 см |
| Довжина | 149 см |
| Висота | 180 см |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 158 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

