-10%

Дитячий музичний телефон Музична іграшка Курка Чарівні звуки пісні українські вірші та пісні
500 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-719-64
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мультиплеер Курочка Ряба PL-719-64 - музична іграшка, що навчає у вигляді веселої курочки з різнокольоровими кнопочками. Озвучено українською.
Функції іграшки:
- музична казка Курочка Ряба;
- 15 віршиків та мелодій;
- 15 звуків;
- 1 пісенька;
- мерехтять вогники.
У розвиваючій іграшці курочки - 8 функціональних кнопочок, натисканням на які мерехтять вогники під музику.
Натискай на кнопочки - слухай пісеньки, мелодії, вірші та казки!
Працює іграшка від 3 батарейок типу ААА у комплекті.
Розмір іграшки: 15х12.5х2.5 см.
Розмір упакування: 21х22.5х3 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

