-10%

Набір для творчості Випалювання по дереву та художнє тонування 4х25х37 Danko Toys WD-02 українською
920 ₴
828 ₴
- Готово до відправки
- Код: WD-02
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір для випалювання по дереву + художнє тонування приверне дитини в світ мистецтва "Пирография" - малюванням вогнем, допоможе освоїти найдавніше мистецтво, що вражає уяву людей своєю витонченістю, а також за допомогою художньої тонування яка акуратно наноситься поверх готової роботи і надає текстурі дерева художній забарвлення, створить ілюзію реальності. А в завершенні роботи її можна помістити в декоративну рамку і готово. Такий Шедевр можна подарувати як сувенір, або прикрасити ним будь-який інтер'єр !!!!!!
Склад набору:
- натуральні матеріали "Еко серія"
- заготовки для випалювання - 5 шт.
- прилад для випалювання з підставкою для охолодження - 1 шт
- змінні насадки - 6 шт. (Широкий наконечник для випалювання великих площин; тонкий наконечник для випалювання тонких ліній і дрібних деталей; пір'яний наконечник для випалювання ліній різної товщини)
- фарба для тонування - 1 шт.
- пензлик - 1 шт.
- декоративна рамка - 2 шт (велика 208 х 144 мм і мала 144 х 102 мм)
- по крокова інструкція - 1 шт.
Рекомендований вік - 10 років
Під час роботи з вижігателем стежте щоб дроти електроприладу не скручується! Не користуйтеся приладом більше 2-х годин поспіль !! Не залишайте прилад увімкненим без нагляду!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Столярна справа |
| Вікова група | Від 10 років |
| Упаковка | Коробка |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 4 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴


