
Іграшковий пістолет Беретта в стилі КС ГО металевий з кульками пневматичний коробка 23 см C19
700 ₴
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: C19
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий пістолет на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Корпус пістолета виконаний з міцного важкого металу, що гарантує довговічність та надає іграшці приємної реальної ваги. Модель створена у впізнаваному дизайні легендарного пістолета Beretta M92 з популярної гри CS:GO (КС ГО) та прикрашена оригінальним гравіюванням спеціального підрозділу S.T.A.R.S. Пістолет стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Іграшка оснащена зручною текстурованою рукояттю проти ковзання та знімним магазином. Чудово підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий металевий пістолет Beretta
- Знімний магазин
- Стартовій набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Виробник | S&T |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
- Ціна: 630 ₴


