
Іграшковий автомат АК-47 Калашников в стилі КС ГО з кульками пневматичний коробка 0807A
710 ₴
639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0807A
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий автомат на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана у повнорозмірному реальному масштабі 1:1 культового автомата АК-47 Калашникова з популярної гри CS:GO (КС ГО). Модель має ефектний дизайн з якісною деталізацією корпусу під метал та дерево. Автомат стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Пружинно-поршневий пневматичний механізм забезпечує надійну роботу іграшки при кожному взведенні. Вона чудово підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор або стрільби по мішенях.
Комплектація:
- Іграшковий автомат АК-47
- Знімний магазин для снарядів
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 639 ₴

