
Іграшковий пістолет Кольт 1911 в стилі КС ГО металевий з кульками пневматичний коробка 22 см M688
750 ₴
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: M688
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий пістолет на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Корпус пістолета виконаний з якісного міцного металу, що гарантує довговічність та надає іграшці приємної реальної ваги. Модель створена в ефектному дизайні кастомного пістолета Colt 1911 з популярної гри CS:GO (КС ГО) та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Пістолет оснащений стильним перфорованим кожухом затвора, ергономічною рукояттю зі спеціальними текстурованими вставками проти ковзання та знімним магазином. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий металевий пістолет
- Магазин для снарядів
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
- Ціна: 675 ₴



