-10%

Іграшковий автомат Фамас Галіл в стилі КС ГО Airsoft Gun з кульками пневматичний лазер коробка 60 см 2338A
820 ₴
738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2338A
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий автомат на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в оригінальному тактичному дизайні штурмових гвинтівок серії Famas / Galil з популярної гри CS:GO (КС ГО) та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Модель оснащена навісним лазерним прицілом, який працює від батарейок, що робить стрільбу по мішенях максимально точною та захоплюючою. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий автомат
- Лазерний приціл
- Магазин для снарядів
- Стартовий набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴


