-10%

Іграшковий автомат АК-47 Калашников з кульками пневматичний на батарейках лазер світло КС ГО коробка 73 см 0808CC
1 800 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0808CC
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий іграшковий автомат на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в легендарному реалістичному дизайні автомата АК-47 Калашникова та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Модель оснащена вбудованими світловими ефектами та лазерним прицілом, які працюють від батарейок. Це робить стрільбу по мішенях максимально точною та захоплюючою навіть у вечірній час. Іграшка ідеально підходить для тренування координації рухів, окоміру та моторних навичок під час безпечних активних ігор.
Комплектація:
- Іграшковий автомат АК-47
- Лазерний приціл
- Магазин для снарядів
- Стартовій набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 730 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴



