-10%

Іграшковий автомат з пістолетом на кульках пневматичний набір 2 в 1 лазер світло коробка 86х21х9 см P.1160
2 400 ₴
2 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: P.1160
+380 (63) 539-67-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БЕЗПЕЧНИЙ ТА РЕАЛІСТИЧНИЙ!
Дитячий ігровий набір 2 в 1 (автомат та пістолет) на кульках — це чудовий спосіб відтягнути дитину від ґаджетів, розвинути влучність та активно провести час на свіжому повітрі.
Великий плюс набору: Зброя виконана в реалістичному масштабі 1:1 та стріляє стандартними пластиковими кульками діаметром 6 мм. Набір укомплектований крутими аксесуарами — лазерним прицілом та ліхтариком зі світловими ефектами, що робить гру по мішенях ще більш захоплюючою та точною. Ідеально підходить для тренування координації, окоміру та моторних навичок під час безпечних рухливих ігор.
Комплектація:
- Іграшковий автомат
- Іграшковий пістолет
- Підставка (сошки)
- Ліхтарик
- Лазерний приціл
- Магазин для снарядів
- Стартовій набір кульок
- Фірмова коробка
Сподобався товар? Збережіть нас! Ми — «Мамина Вишивка».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 860 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴




